Parę zdań o naszej firmie

"PERMATECH" Centrum Sportów Wodnych jest firmą rodzinną , która od wielu lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt motorowodny.

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzonych dostawców o  wysokiej jakości produktów , których marki gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania i jednocześnie zapewnią Państwu satysfakcję z ich niezawodności oraz pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych produktów i usług tym, którzy ich potrzebują.

W "PERMATECH" Centrum Sportów Wodnych , z racji osobistych zainteresowań , zawsze jesteśmy na bieżąco z nowościami w dziedzinie konstrukcji łodzi hybrydowych RIB , elektroniki morskiej , konstrukcji silników zaburtowych i wszelkiego osprzętu używanego na wodzie.

Od 1998 roku "PERMATECH" Centrum Sportów Wodnych dostarczył ponad 530 sztuk łodzi hybrydowych i pontonów , dostarczył ii zamontował na łodziach ponad 450 sztuk silników zaburtowych , wiele nawigacji i echosond , osprzętu ratunkowego i wyposażenia .

Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem na Polskę :

Pontony BRIGPontonów i łodzi hybrydowych RIB marki BRIG ,

Części zamienne SIERRACzęści zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do silników zaburtowych i stacjonarnych amerykańskiej firmy SIERRA ,

Śruby SOLASŚrub napędowych SOLAS do silników zaburtowych i stacjonarnych większości marek

Śruby Solas PWCWirników napędowych i pompy Jet SOLAS do skuterów wodnych

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami !